O nás

Herz
Firma Herz je jedním ze dvou nejvýznamnějších evropských výrobců baterií, kteří mají svoji výrobu pouze v Evropě.

Herz má 40 výrobních závodů v Evropě a obchodní zastoupení v 75ti zemích ve všech světadílech.
Více než 80 let zkušeností ve výrobě a inovaci vodovodních baterií jsou základem úspěchu baterií Herz u zákazníků. Baterie Herz - tradiční jednička v životnosti a spolehlivosti nastoupila před deseti lety na vlnu moderního designu. Série SQ, ELITE a Zen v chromovém i černém provedení patří mezi špičku v této oblasti.   PŘEJÍT NA FIREMNÍ WEB
 

Kvality firmy HERZ

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky.

Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů.

Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.
Herz

Designové a klasické vodovodní baterie - od roku 1933

Prezentujeme vodovodní baterie HERZ v 75 zemích na celém světě. Od svého založení v roce 1933 se společnost díky neustálému investování do nových technologií a odborných znalostí neustále dynamicky rozvíjí. Abychom dodrželi současné trendy a vysoká očekávání trhu a vyhověli vkusu našich zákazníků, stále zlepšujeme kvalitu našich výrobků tak, abychom stále byli dominantním hráčem na trhu.

Více jak 80 let zkušeností nám umožňuje pracovat s rozsáhlými znalostmi a moderními technologiemi, abychom mohli vyrábět a vyvíjet baterie nejvyšší kvality.

Herz
Herz

Vize

Neustále přicházíme s novými formami a snažíme se být jedním z předních a technologicky vyspělých a mezinárodně uznávaných výrobců sanitární techniky s rozpoznatelnou koncepcí vlastní historie. Klademe velký důraz na rozvoj funkčních a snadno použitelných špičkových technologií, jejichž vlastnosti jsou příznačné pro trendy v sanitárních technologiích a potřeby na trhu.

Vizí naší společnosti je, aby naše produkty byly praktické, moderní, ekologické a vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny.
Herz

100% Evropský

Vodovodní baterie jsou vyráběny v moderně vybaveném výrobním a vývojovém centru ve slovinském městě Šmartno pri Litiji na technologicky vyspělých strojích. Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzují všechny důležité certifikáty: SIST EN200, SIST EN246, SIST EN248, SIST EN817, SIST EN1112 a SIST EN1113.